Przygotowania do biegu ultra – 5 faktów z tygodnia

Praca Dla Biegacza

Przygotowania do biegu ultra – 1092km w 14dni

  • Praca Dla BiegaczaWiolka wraca do formy. W ramach przygotowania do swojego wyzwania w tym tygodniu przebiegła 78,94 km i czuje się świetnie, gdyż żaden mięsień już nie boli. Fizjoterapia i wzmacnianie przyniosły pożądany efekt. Dodatkowo kilka treningów wzmacniających, rozciąganie, rolowanie oraz rower.
  • Buty wstępnie wybrane, Jeden z modeli Hoka zdał wszystkie dotychczasowe testy: piasek, plaża, podbiegu, zbiegi, asfalt, ścieżki leśne, błoto. Pozostało jeszcze dłuższe wybieganie – w niedzielę w planie 45 km. Mają szansę stać się ulubionymi butami Wiolki.
  • Dieta jest kluczowym tematem projektu 1092 km w 14 dni. Jak kontrolować organizm w tym zakresie? Wiolce pomoże dietetyk sportowa, a także ultramaratonka – Marta Naczyk. Wspólnie określą jak wspomóc organizm przy 14 dniowym wysiłku.
  • W czwartek na kanale Youtube Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości ukazał się nagrany w zeszłym tygodniu wywiad. Posłuchacie w nim o pracy, bieganiu, pasji, książce, celach, misji Wiolki i o tym dlaczego otworzyła firmę w czasie pandemii. Link do wywiadu: https://youtu.be/PLLvSfjzPxc
  • W tym tygodniu Wiolka sprawdziła się na dystansie 10 km na „czarnej drodze” w Parku Krajobrazowym w Kępinie. Czas 50’32’ potwierdza, że swoboda biegania wraca. “Jestem bardzo zadowolona, gdyż przez 5,5 roku poprawiłam swój czas o ponad 10 min, pomimo, że trenuję biegi ultra”. Następnego dnia wspólnie z mężem pojeździła w tych okolicach rowerem.

Wiolka może liczyć na wsparcie

Praca Dla BiegaczaNiezawodny mąż Mariusz i pies przyjaciel Floki towarzyszą jej niemal każdego dnia

Promocja książki trwa – na stronie https://tronditle.pl przeczytacie więcej o historii Tronditli, możecie pobrać także pierwszy rozdział i dzięki temu otrzymacie przypomnienie o premierze sprzedaży i spotkaniu z autorem, które odbędą się 02.04.2021.

Czytaj więcej o biegu dookoła województwa pomorskiego

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Tweetnij
Share on linkedin
Udostępnij

Inne wpisy