Asystent Projektanta Konstrukcji

Dla naszego Klienta – firmy projektowej z branży konstrukcji budowlanych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent Projektanta

Specjalizacja: Konstrukcje Żelbetowe

Miejsce pracy: Gdańsk

Kluczowe obowiązki:

  • przygotowywanie rysunków w programie AutoCad i/lub Revit
  • współpraca z projektantami w realizacji projektów

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programu Auto-Cad
  • znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe techniczne (Wydział Inżynierii Lądowej)
  • mile widziana znajomość programu Revit

Oferujemy:

  • zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości od 3 500 zł netto
  • system premii od zrealizowanych projektów
  • elastyczne godziny pracy, możliwość wykonywania pracy częściowo zdalnie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • sporządzanie projekty mogą stanowić podstawę do uprawnień projektowych / wykonawczych (jako staż / praktyka zawodowa)

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne.

Ogólna klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Klauzula informacyjna (dodatkowe dane do rekrutacji)

Praca Dla Biegacza

Tweetnij

Inne wpisy