Asystent Projektanta Konstrukcji

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się projektowaniem i montażem konstrukcji drewnianych. Wspólnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI

Miejsce pracy: Gdynia

Kluczowe obowiązki:

  • udział w projektowaniu konstrukcji nośnych inżynierskich ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji drewnianych
  • przygotowywanie dokumentacji rysunkowej i powykonawczej
  • przygotowywanie obliczeń do ofertowania
  • tworzenie specyfikacji ofertowej
  • współpraca z działem handlowym i biurami projektowymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • minimum 1 rok pracy w biurze projektowym
  • znajomość programu AutoCAD
  • znajomość programu obliczeniowego RSA (Robot Millennium)
  • znajomość zasad prowadzenia dokumentacji technicznej i budowlanej
  • doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji drewnianych (np. układy kratownicowe, budownictwo szkieletowe) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość współpracy z kontrahentami zagranicznymi
  • ciekawe projekty inżynierskie realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi projektowych

Osoby zainteresowane szczegółami i udziałem w procesie rekrutacji zapraszamy do kontaktu i aplikowania na adres: rekrutacja@humanfocus.pl z dopiskiem „Asystent Projektanta Konstrukcji” w tytule wiadomości. Odpowiemy na każdą wiadomość.

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne.

Ogólna klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Klauzula informacyjna (dodatkowe dane do rekrutacji)

Tweetnij