Praca Dla Biegacza

Bibby Fair Pay Run - zapoBIEGAJ zatorom płatniczym

Weź udział w wyjątkowym biegu wirtualnym i obiegnij miasto Zator z Małopolsce. ZapoBIEGAJ z nami zatorom płatniczym i pokaż, że wspierasz polskich przedsiębiorców, którzy często są naszymi pracodawcami! Jednocześnie poprzez Fundację Super Sprawni możesz pomagać  dzieciom. 

To pierwszy bieg, który zwraca uwagę na kwestię zatorów płatniczych. Obiegnij je razem z nami, gdziekolwiek jesteś!

Trasa którą pokonasz

Ta nietypowa trasa ze startem i metą na Rynku w Krakowie liczy 150 km i przebiega wokół  miejsowości Zator.

Jak ją pokonać?

Należy zapisać się na bieg pomiędzy 1. maja a 6. czerwca 2021 roku. Swoje aktywności zapisane w zegarku lub aplikacji telefonu dodajemy na stronie biegu. Każdy uczestnik może przebiec wirtualnie tę trasę w ciągu 30 dni od zarejestrowania w systemie pierwszej aktywności.

Rywalizację będzie można śledzić na stronie biegu, gdzie zobaczymy, w którym punkcie wirtualnej trasy znajduje się uczestnik.

Bibby Fair Pay Run – zapoBIEGAJ zatorom płatniczym jest również przewidziany w wersji light. Oznacza to, że można pokonać mniejszy dystans – 50 km. To doskonała opcja dla miłośników spacerów i nordic walking.

Ta sprawa jest ważna dla wielu z nas

Praca Dla Biegacza

Czy wiesz, że 68 % osób pracujących Polsce w sektorze przedsiębiorstw  reprezentuje firmy mikro, małe lub średnie? To właśnie sektor MSP generuje ponad połowę polskiego PKB i jest siłą polskiej gospodarki. Z pewnością wielu z Was ma własną działalność lub pracuje w małej firmie i wie, z jakimi problemami borykają się obecnie przedsiębiorcy. Pandemia sprawiła, że zwiększył się problem z utrzymaniem płynności finansowej i przetrwanie wielu firm stoi pod znakiem zapytania.

Na podstawie danych rynkowych możemy założyć, że większość biegaczy ma pracodawców z sektora MSP. Są to firmy, które zatory płatnicze dotykają najbardziej, a to jest realne zagrożenie także dla stabilności pracowników. Problem zatorów płatniczych może zagrażać wielu z nas, dlatego postanowiliśmy jako Praca Dla Biegacza wziąć udział w projekcie Bibby Fair Pay Run.

Fundacja Charytatywna

Startując w Bibby Fair Pay Run możesz również pomóc dzieciom z porażeniem mózgowym i chorobami sprzężonymi. Pobiegnij dla tych, którzy codziennie uczą się ruchu w żłobku i przedszkolu Fundacji SUPERSPRAWNI. Wystarczy drobna wpłata na konto Fundacji – podczas rejestracji system zapyta, czy chcesz to zrobić.

Pamiętaj, masz okazję wziąć udział w czymś wyjątkowym. Zapraszamy, nie tylko do biegania, promuj akcję zapoBIEGAJ zatorom płatniczym!

 

Zapisy oraz więcej informacji o biegu Bibby Fair Pay Run – https://b4sportonline.pl/bibby_fair_pay_run/

 

Wydarzenie wspierają

Zatory płatnicze są problemem dotykającym praktycznie wszystkie branże, dlatego do projekt ma wsparcie wielu podmiotów. Są to:

NewsweekMyCompanyMagazyn Bieganie,  British-Polish Chamber of CommerceStowarzyszenie Dyrektorów Finansowych FINEXAAtineaAutentiCRIFLigocki KancelariaPolarBiznes na OstroMagazyn FirmaSerwis Faktoringowy, Klub Zabiegane Dni oraz oczywiście Praca Dla Biegacza

Praca Dla Biegacza
Tomasz Nalewajko

zapoBIEGAJ zatorom płatniczym

Bibby Fair Pay Run Czy wiesz co to zatory płatnicze? No właśnie… My chcemy to zmienić i zwrócić Twoją uwagę w niestandardowy sposób! Jesteś częścią życia gospodarczego, bo pracujesz, kupujesz, a może nawet produkujesz? Płacenie faktur na czas jest podstawą zdrowej i prężnie działającej gospodarki, zwłaszcza teraz w czasie pandemii. Problemy z płatnością szczególnie dotykają małe i średnie przedsiębiorstwa, dlatego wesprzyj je! Pokaż, że dbasz nie tylko

Czytaj
Praca Dla Biegacza
Tomasz Nalewajko

Fundacja SUPERSPRAWNI – wspieramy

Dlaczego wspieramy Fundację SUPERSPRAWNI? Pmysłodawca biegu Fair Pay Run – Firma Bibby Financial Services po raz kolejny wspiera Fundację SUPERSPRAWNI pomagającą dzieciom z porażeniem mózgowym i niepełnosprawnościami sprzężonymi. Wiemy, że życie pisze różne scenariusze, które nie zawsze można przewidzieć. Uważamy, że warto pomagać tym, którzy tego potrzebują. Tak po prostu. Fundacja została założona przez byłego pracownika firmy – Martę Lemańską-Ciupak. W Bibby wierzymy, że to właśnie pracownicy

Czytaj
Praca Dla Biegacza
Tomasz Nalewajko

Bibby Financial Services

Bibby to firma z iście rodzinną atmosferą W Bibby Financial Services panuje prawdziwie rodzinna atmosfera, a pracownicy angażują się nie tylko w sprawy klientów, ale również w różne imprezy sportowe. Chociaż raczej nie trenują wspólnie, to od ponad 5 lat motywują się i wspierają w osiąganiu coraz lepszych rezultatów. A gdy przychodzi czas startu, zawsze skrzykują się jako #BibbyTeam.   W biegach masowych, takich jak Bieg Niepodległości,

Czytaj