Bibby Financial Services

Praca Dla Biegacza

Bibby to firma z iście rodzinną atmosferą

W Bibby Financial Services panuje prawdziwie rodzinna atmosfera, a pracownicy angażują się nie tylko w sprawy klientów, ale również w różne imprezy sportowe. Chociaż raczej nie trenują wspólnie, to od ponad 5 lat motywują się i wspierają w osiąganiu coraz lepszych rezultatów. A gdy przychodzi czas startu, zawsze skrzykują się jako #BibbyTeam.

 

W biegach masowych, takich jak Bieg Niepodległości, Bieg Konstytucji, Półmaraton Warszawski, Business Run, Bieg Firmowy w koszulkach Bibby Financial Services startuje zazwyczaj od kilku do kilkudziesięciu osób. Rekordowy bieg zgromadził aż 10% załogi!

 

Firma dofinansowuje wspólne starty i zawsze chwali się swoimi biegaczami w mediach społecznościowych. A oni pasją do biegania zarażają kolejnych pracowników – dzieląc się w biurze (a ostatnio na spotkaniach online) opowieściami o treningach, rekordach, nowych trendach, sprzęcie, technikach, itp.

Praca Dla Biegacza

Zamieniamy faktury na gotówkę

Praca Dla BiegaczaJesteśmy średniej wielkości firmą z sektora finansowego – świadczymy usługi faktoringowe (krótko mówiąc zamieniamy faktury na gotówkę). Jesteśmy częścią Bibby Line Group – niezależnej brytyjskiej grupy firm z ponad 200 letnią tradycją … która jest nadal w rękach rodziny Bibby.

 

Od ponad 30 lat dostarczamy przedsiębiorcom różne narzędzia finansowe, wspierające stabilne funkcjonowanie i rozwój. W Polsce funkcjonujemy od 2002 roku. Pracujemy w trzech oddziałach w Warszawie, Poznaniu i Katowicach, które swoim zasięgiem obejmują cały kraj. Jesteśmy niezależni od banków i należymy do Polskiego Związku Faktorów oraz największego międzynarodowego zrzeszenia faktorów International Factors Group.

 

Więcej o firmie na www.bibbyfinancialservices.pl

oraz https://www.facebook.com/bibbyfinancialPL/

 

Poznaj inne firmy przyjazne biegaczom

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Tweetnij
Share on linkedin
Udostępnij