Brygadzista zespołu monterów

Miejsce pracy : Farmy fotowoltaiczne (Cała Polska)

Ogłoszeniodawca : Kadry Serwis Sp. z o.o.

Opis stanowiska:

• Sprawowanie stałej kontroli oraz bieżącego nadzoru nad procesem realizacji robót, kontakt z klientem i/lub inwestorem
• Montaż instalacji fotowoltaicznych oraz prace z tym związane
• Nadzór nad dokumentacją i rozliczaniem pracowników
• Przeprowadzenie wizji lokalnych przed montażem instalacji fotowoltaicznych

Wymagania stanowiska

• Wykształcenie kierunkowe techniczne (branża elektryczna i/lub branża OZE)
• Uprawnienia SEP (mile widziane)
• Doświadczenie w branży budowlanej (w tym w branży elektrycznej)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
• Znajomość programów excel, outlook
• Przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie (25zł netto/godzinę)
• Umowę zlecenie na 3 miesiące (docelowo umowa o pracę)
• Premie za zakończenie projektu
• Pracę wyjazdową (rotacje 3/1)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Tweetnij

Inne wpisy