Design Engineer with German

Miejsce pracy : Wrocław

Pracodawca : CADM Automotive

CADM Automotive świadczy wysokiej klasy kompleksowe rozwiązania inżynierskie dla branży motoryzacyjnej, kolejowej, morskiej i lotniczej, energetycznej, medycznej, oraz AGD.

Zakres obowiązków:

  • Konstruowanie elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego w Catia V5
  • Wsparcie rozwoju elementów wyposażenia pojazdu począwszy od fazy konceptu do produkcji
  • Opracowywanie dokumentów 2D, w tym GD&T
  • Sprawdzanie zgodności projektu z wymogami homologacji i wykonalności produktu
  • Opracowanie koncepcji części plastikowych wykonanych metodą wtryskową

Wymagania:

  • Ukończone studia kierunkowe na kierunku Mechanika lub pokrewne
  • Mininum 4 lata doświadczenia zawodowego jako konstruktor w Plastic Design i/lub Body in White i/lub Sheet Metal
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • Biegła znajomość programu CATIA V5. Praktyczna znajomość modułów Part Design, Assembly Design, GSD

Oferujemy:

  • Udział w zróżnicowanych krajowych i międzynarodowych projektach
  • Możliwość pracy w różnych lokalizacjach, w tym przy projektach u zagranicznych klientów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna Opieka Medyczna (LUX MED)
  • Karta Multi Sport
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Przyjazna atmosfera pracy

Tweetnij

Inne wpisy