Doradca Finansowy

Miejsce pracy : Gdynia

Zadania Doradcy Finansowego:

  • kompleksowa obsługa Klientów Indywidualnych w zakresie optymalizacji umów finansowych oraz planowania finansowego zgodnie ze standardami
  • rozpoznawanie potrzeb Klientów, profesjonalne doradztwo w wyborze produktów finansowych pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami, spotkania Online z Klientem

Oczekujemy:

  • komputera i dostępu stałego do Internetu.
  • Nastawienie na celowy i ciągły rozwój kompetencji
  • Nie oczekujemy doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (ale także mile widziane)  – nauczymy Cię wszystkiego od początku
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji i wzbudzania zaufania
  • Zdolności komunikacyjne, otwartość, wyjątkowe zaangażowanie
  • W dłuższym okresie odpowiedzialności i samodzielności

Oferujemy:

Pełna elastyczność dla sportowców chcących pracować i trenować.

  • Pełne przygotowanie do zawodu Online / Webinary / Live
  • Bardzo jasna, określona ścieżka kariery
  • Okazjonalne podróże służbowe do najpiękniejszych miejsc w Polsce i najlepszych hoteli (fotorelacja instagram: Phinance_new_generation) itp…
  • Karta sportowa Multisport
  • Możliwość budowania własnej struktury sprzedażowej ze stałym, pewnym dochodem
  • Wyjątkowe na rynku szkolenia, kursy podnoszące kwalifikacje pracownika – Certyfikaty z kompetencji miękkich, produktowe, z najlepszymi trenerami w Polsce (raz na pół roku), dodatkowo szkolenia z Wojciechem Kaczmarzykiem (prowadzącym wykłady na Wyższych Uczelniach: Wyższa Szkoła Bankowa, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu)
  • Możliwość wsparcia najlepszych przez obsługę dodatkowego pracownika – dedykowani asystenci
  • Pracę w młodym zespole, w atmosferze wzajemnego poszanowania i wsparcia oraz dotrzymywania słowa.

Warunki dla osób z doświadczeniem:

– umowa zlecenie/ działalność gospodarcza

– podstawa do 3.000 zł

– dodatkowo wysokie premie miesięczne do 15.000 zł

 im więcej zrobisz, tym większa premia.

– brak planów sprzedażowych !

Warunki dla osób uczących się zawodu:

– podstawa rosnąca co kwartał

1.200 zł, 1.500 zł, 1.800 zł, 2.000 zł

– bezpłatny pakiet szkoleń i licencji

– dodatkowo wysokie premie miesięczne do 4.000 zł

– brak planów sprzedażowych

Warunki dla praktyk/staży:

– podstawa 1.200 zł

Tweetnij