Doradca techniczno-handlowy ds. instalacji fotowoltaicznych

Miejsce pracy: Mazowsze / Podlasie / Lubelskie

Dla naszego klienta firmy działającej w branży fotowoltaicznej zajmującej się kompleksowym projektowaniem oraz montażem instalacji dla klientów indywidualnych oraz biznesowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY DS. INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

stanowiska dostępne w poniższych województwach:

mazowieckie, podlaskie, lubelskie,

Kluczowe obowiązki:

  • Sprzedaż i doradztwo w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych
  • Aktywne pozyskiwanie klientów prywatnych i biznesowych
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert
  • Realizacja celów sprzedażowych

Profil Kandydata:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy techniczno-handlowego
  • Znajomość branży OZE, w szczególności instalacji fotowoltaicznych
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  • Zorientowanie na realizację celów, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Prawo jazdy kat B
  • Umiejętność planowania i ustalania priorytetów
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Szkolenia branżowe i sprzedażowe podnoszące kwalifikacje
  • Stabilne warunki zatrudnienia (2 modele współpracy) – wynagrodzenie bazowe 4.000 – 6.500 pln brutto + system motywacyjny
  • Narzędzia pracy tj. telefon służbowy, laptop, samochód służbowy (także do celów prywatnych)
  • Dynamiczną i interesującą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę z ludźmi którzy potrafią działać zespołowo

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane szczegółami i udziałem w procesie rekrutacji zapraszamy do kontaktu i aplikowania na adres: rekrutacja@humanfocus.pl z dopiskiem „Doradca techniczno-handlowy ds.instalacji fotowoltaicznej” w tytule wiadomości. Odpowiemy na każdą wiadomość.

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne.

Ogólna klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych

Klauzula informacyjna (dodatkowe dane do rekrutacji)

Tweetnij