Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy : woj. lubelskie

Ogłoszeniodawca : AA Euro Recruitment

Kontakt z klientem jest tym, co każdego dnia napędza Cię do działania? Masz doświadczenie w zakresie pracy z klientem z branży technicznej?
Dla firmy specjalizującej się w produkcji i dystrybucji produktów techniki zamknięć, poszukujemy doradcy techniczno-handlowego!

Cenisz sobie rozwój i samodzielność w pracy? Dobrze posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim? Masz „błysk w oku” i intuicję w stosunku do klientów? Zapoznaj się z ogłoszeniem i aplikuj!

 

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • poszukujemy osoby, która będzie obsługiwała obecnych klientów firmy, ale nie będzie wahała się przy pozyskiwaniu nowych
  • chcemy, byś był zorientowany nie tylko na klienta, ale również i na cel, jakim będzie plan sprzedaży, a także godne reprezentowanie firmy
  • ważnym atutem będzie Twoje doświadczenie w zakresie uczestnictwa w targach i konferencjach branżowych, a także w kwestii prowadzenia szkoleń technicznych dla klientów i partnerów
  • Do you speak english? Sprichst du Deutsch? Jeśli znasz któryś z tych języków w stopniu komunikatywnym, na pewno będzie to duży plus w Twojej rekrutacji
  • praca doradcy to liczne wyjazdy w teren, więc szukamy osoby z aktywnym prawem jazdy, która bez problemu będzie mogła spędzać godziny za kierownicą, przemierzając kilometry po polskich drogach!
Doradcy techniczno – handlowi, których szukamy, będą realizować politykę sprzedażową firmy na terenie Polski Wschodniej.
Preferujemy więc osoby z tych regionów (woj. lubelskie), by zorganizować pracę w jak najbardziej efektywny sposób – również dla Ciebie!


Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV.

 

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Tweetnij
Share on linkedin
Udostępnij

Inne wpisy