Fundacja SUPERSPRAWNI – wspieramy

Praca Dla Biegacza

Dlaczego wspieramy Fundację SUPERSPRAWNI?

Pmysłodawca biegu Fair Pay Run – Firma Bibby Financial Services po raz kolejny wspiera Fundację SUPERSPRAWNI pomagającą dzieciom z porażeniem mózgowym i niepełnosprawnościami sprzężonymi. Wiemy, że życie pisze różne scenariusze, które nie zawsze można przewidzieć. Uważamy, że warto pomagać tym, którzy tego potrzebują. Tak po prostu.

Fundacja została założona przez byłego pracownika firmy – Martę Lemańską-Ciupak. W Bibby wierzymy, że to właśnie pracownicy są największą wartością i dlatego przywiązujemy ogromną wagę do relacji między potencjalnymi, obecnymi i byłymi pracownikami.

 

Kilka słów o Fundacji SUPERSPRAWNI…

Historia Fundacji zaczęła się kilka lat temu, gdy okazało się, że syn założycielki ma wadę serca, dziecięce porażenie mózgowe.

  Na początku, jak każda mama, wyparłam to z siebie, nie chciałam uwierzyć. To jest przecież moje dziecko! Głowa mi pękała. Po roku walki o jego życie, próbowałam wrócić do pracy, niestety ciągłe wizyty w szpitalach na intensywnej terapii wykańczały mnie i Olka, mojego syna. Postanowiłam coś w naszym życiu zmienić. Tak postał zalążek, pierwsza myśl: Fundacja – miejsce, w którym dzieci z problemami jak Olek mogą rozwijać się bez konieczności biegania od jednego specjalisty do drugiego, rozsianych po różnych szpitalach. Tutaj rodzice i dzieci mogą zwyczajnie usiąść i odsapnąć…” mówi Marta Lemańska-Ciupak, Prezeska Fundacji

Tak zakiełkowała myśl w głowie założycielki i powstała Fundacja SUPERSPRAWNI.

 

Obecnie Fundacja SUPERSPRAWNI to:

Więcej informacji o Fundacji można znaleźć na www.supersprawni.org

Fundację SUPERSPRAWNI można wspomóc biorąc udział w biegu Bibby Fair Pay Run – zapoBIEGAJ zatorom płatniczym.

 

Więcej informacji o projekcie

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Tweetnij
Share on linkedin
Udostępnij

Inne wpisy