Human Focus

Praca Dla Biegacza

Human Focus to firma przyjazna biegaczom

 

Szef firmy Tomasz Nalewajko jest inicjatorem i liderem projektu Praca Dla Biegacza. Bez wsparcia, zaplecza merytorycznego i organizacyjnego pracowników Human Focus nie byłoby Pracy Dla Biegacza.

Jesteśmy rozbieganym zespołem. Nie ma obowiązku biegania, ale… jest to zawsze mile widziane! Nie ważne, czy jest to kilka kilometrów czy ultra – liczy się aktywność. Na liczniku mamy już wiele tysięcy kilometrów.

W Human Focus pasjonujemy się również innymi sportami. Dojazd do pracy na rowerze jest częstym zjawiskiem. Nie gardzimy też tenisem, siatkówką i wieloma innymi aktywnościami.

 

Czym się zajmuje Human Focus?

Jesteśmy ekspertami w procesie rozwoju organizacji. Nasz wiodący obszar działalności to Human Resources. Jesteśmy przekonani, że kluczowym czynnikiem decydującym o rozwoju firmy są ludzie, dlatego wspieramy przedsiębiorców w budowaniu efektywnych zespołów pracowniczych.

 

Bardzo ważnym obszarem naszej działalności jest rekrutacja pracowników. Naszą specjalnością jest kadra managerska i specjaliści. Gdzie inni kończą – my zaczynamy!

 

Jeśli szukasz członka zarządu, kierownika zespołu, szefa produkcji lub innego specjalisty wysokiej klasy, możemy Ci pomóc!

Praca Dla Biegacza

Jaki to robimy?

Na zapotrzebowanie Klientów poszukujemy pracowników o konkretnym profilu zawodowym. Działamy szybko i dyskretnie. Bierzemy pod uwagę nie tylko kompetencje zawodowe (specjalistyczne), ale również aspekty natury psychologicznej – to one często decydują o odpowiednim dopasowaniu nowego pracownika do organizacji.

 

MISJA

Naszą misją jest partnerstwo na drodze rozwoju Firm naszych Klientów osiągane poprzez projektowanie skutecznych, dopasowanych do potrzeb rozwiązań oraz ich odpowiednią realizację.

Więcej informacji na stronie www.humanfocus.pl

 

Aktualne Oferty pracy na PracaDlaBiegacza.pl

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Tweetnij
Share on linkedin
Udostępnij