Konstruktor / Projektant

Miejsce pracy – Gdynia

Pracodawca – Rekrutacja ukryta

Rekrutację prowadzi: Human Focus Sp. z o.o.

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne. Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się projektowaniem i montażem konstrukcji drewnianych. Razem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • tworzenie specyfikacji ofertowej
  • przygotowywanie obliczeń do ofertowania
  • udział w projektowaniu konstrukcji nośnych inżynierskich, ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji drewnianych
  • przygotowywanie dokumentacji rysunkowej i powykonawczej
  • współpraca z działem handlowym i biurami projektowymi
  • koordynacja pracy działu handlowego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo (lub pokrewne)
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku projektanta lub asystenta projektanta w biurze projektowym
  • znajomość obsługi programów AutoCAD oraz Robot™
  • znajomość zasad prowadzenia dokumentacji budowlanej i technicznej
  • mile widziane doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji drewnianych
  • dodatkowym atutem będzie znajomość j.angielskiego i/lub niemieckiego

Firma oferuje:

  • udział w ciekawych projektach inżynierskich realizowanych z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi projektowych
  • możliwość współpracy z kontrahentami zagranicznymi
  • przyjazną atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Human Focus sp. z o.o. w celu rekrutacji na stanowisko Konstruktor / Projektant zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informacja o administratorze:

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Human Focus Sp z o.o. z siedzibą w Gdyni Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Tweetnij

Inne wpisy