Księgowa / wy

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne.

Nasz Klient – firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja: Sławno, woj. zachodniopomorskie

Oferujemy

  • Zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę na okres próbny
  • Wynagrodzenie 4 500 – 5 000 zł brutto/m-c

Obowiązki

  • weryfikacja dokumentów księgowych
  • klasyfikacja i ewidencja w zgodzie przepisamii i planem kont
  • wprowadzanie dokumentów do systemu FK
  • prowadzenie rozrachunków,
  • uzgadnianie sald z kontrahentami

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w pełnej ksiegowości
  • kierunkowe wykształcenie, preferowane wyższe
  • dobra znajomość prawa w zakresie podatków PIT, VAT
  • dobra znajomość Excel’a
  • mile widziane doświadczenie w pracy w systemach klasy ERP
  • samodzielność i skrupulatność

Praca Dla Biegacza

Tweetnij

Inne wpisy