Młodszy Specjalista ds. Narzędzi Zarządzania Ryzykiem

Miejsce pracy : Warszawa

Pracodawca : BGK Bank Gospodarstwa Krajowego

Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Dbając o zrównoważony rozwój kraju, bank jest obecny w każdym regionie Polski. W 2018 r. rozpoczął ekspansję, otwierając przedstawicielstwa zagraniczne, które dziś działają już w Brukseli, Frankfurcie, Londynie i Amsterdamie. BGK ma unikalne doświadczenie w finansowaniu, inwestowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Podstawą działalności BGK jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego bank podejmuje szereg inicjatyw promujących przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów.

Zadania:

Wsparcie w zapewnieniu wysokiej jakości narzędzi zarządzania ryzykiem oraz ich utrzymanie poprzez m.in.:

  • Udział w budowie i testach narzędzi zarządzania ryzykiem kredytowym i koncentracji
  • Udział w zbieraniu specyfikacji wymagań dla narzędzi
  • Współpracę z dostawcami zewnętrznymi narzędzi w zakresie wdrożenia i testów

Wymagania:

  • W trakcie lub po ukończonych studiach licencjackich/magisterskich kierunków: matematyka/ statystyka/ ekonometria /finanse/informatyka/kontroling/metody ilościowe
  • Praktyczna znajomość MS Office, w szczególności Excel i Access
  • Podstawowa znajomość: VBA, SQL, SAS, R, lub innego pakietu statystycznego
  • Znajomość innych języków programowania (C/C++, C#, Java, itp.) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopni pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej

U nas możesz liczyć na:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny oraz Świadczenie z ZFŚS
  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowy
  • Opieka medyczna Lux Med
  • Karta MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy i praca zdalna
  • Doskonała lokalizacja biura (centrum)
  • Płatny Program Poleceń Pracowników
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, biegi, narciarstwo, rowery, żeglarstwo, taniec
  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację
  • Owocowe dni

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj

  • Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Tweetnij

Inne wpisy