Projekt PracaDlaBiegacza.pl

NASZ ZESPÓŁ

TNN

Tomasz Nalewajko

Pomysłodawca i inicjator Pracy Dla Biegacza. Maratończyk, przodownik pracy i biegania. Uwielbia długie biegi w terenie, najlepiej w dobrym towarzystwie. Doświadczony headhunter, specjalizujący się w rekrutacji kadry zarządzającej i specjalistów. Przedsiębiorca i kreatywny doradca biznesowy z wieloletnią praktyką. Moje ulubione projekty związane są z doborem i rozwojem kompetencji pracowników. Całe życie jestem także związany ze sprzedażą. Wiele codziennych rozmów uważam za formę sprzedaży.
2(1)

Jarosław Cieśla

Redaktor portalu Praca Dla Biegacza. Biega od 8 lat. Najbardziej upodobał sobie starty w ultramaratonach oraz zawodach trailowych. Doświadczony dziennikarz piszący dla specjalistycznych portali biegowych, także autor książek dla dzieci z łamigłówkami i opowiadaniami. Razem z żoną prowadzi blog Biegające Małżeństwo, Razem czterokrotnie wystartowali w kultowym Biegu Rzeźnika, wygrali Biegowy Puchar Małżeństw w Olsztynie i zajęli 4 miejsce w oficjalnych Mistrzostwach Polski Małżeństw w półmaratonie. Biega dlatego, że… może to robić.
PSuchenia

Piotr Suchenia

całe życie w sporcie, tym bardziej i mniej zaawansowanym. W Pracy Dla Biegacza swoim okiem nadzoruje obszar treningu. Znany Biegacz, dyplomowany trenerem lekkiej atletyki lekkiej, zajmuje się także organizacją imprez sportowych. Właściciel firmy RUN-PASSION.PL. (www.run-passion.pl). Jako pierwszy z Polaków wygrał najzimniejszy maraton na świecie – North Pole Marathon na biegunie północnym, maraton na Antarktydzie, AntarcticIceMarathon oraz maraton na równiku. Stanął na podium biegów na każdym z kontynentów oraz na biegunie północnym, wpisując się tym samym do historii polskiego maratonu.
KLAn

Katarzyna Langner

Pozytywna dusza w zespole. Uśmiech nie opuszcza jej twarzy. Do naszego projektu od początku przyciągała wiele osób. Najbardziej lubi biegaczy z psami. Mocno integruje środowisko, jest jedną z koordynatorek gdyńskiego parkruna. Biega też z uśmiechem, nie spiesząc się zbytnio, w końcu bieganie to przyjemność. Maratony biega tylko te największe – Nowy York, Chicago. Wylosowała też Berlin, ale odwołali.
Marcin_Zachaj

Marcin Zachaj

W ramach projektu Praca Dla Biegacza współpracuje z pracodawcami. Swą energię poświęca na to, żebyśmy mieli do dyspozycji jak najwięcej ciekawych ofert pracy. Ma oczy otwarte w poszukiwaniu firm przyjaznych biegaczom, które warto zainteresować naszym projektem. Otwartość i doświadczenie w sprzedaży sprzyja nawiązywaniu relacji i szukaniu najlepszych sposobów rozpropagowania naszej inicjatywy. Biegał już jako dziecko. Jak doszło do mierzenia czasu na 1km potem 3km, okazało się, że przoduje w grupie. Dorosłą przygodę biegową rozpoczął od Kwidzyńskiego Biegu Papiernika, w którym wystartował już 8 razy. Rozwija się dalej, ma już na koncie półmaraton, niebawem chce dołączyć do grona maratończyków.
image001

Katarzyna Domagała-Szymonek

Jako dziennikarka zaczynała w Dzienniku Zachodnim, od 2017 roku związana z Grupą PTWP, organizatorem Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Na łamach PulsHR.pl opisuje zmiany na rynku pracy. Namawia też prawdziwych liderów by dzielili się z czytelnikami portalu swoimi doświadczeniami w zarządzaniu firmą i zespołem. Początkująca biegaczka. Do ruszenia się sprzed komputera zmotywowało ją pojawienie się na świecie drugiej pociechy. Na trasach pojawiła się wraz z wybuchem pandemii, co nie pomagało w rozkręceniu się. Osiągnięcia? Raz przebiegła trzy kilometry bez zatrzymywania się… Poziom motywacji? Wstaje o piątej rano, by wyjść pobiegać przed pracą. Po południu wsadza 7-miesięcznego Mikołaja do wózka, 7-letniego Kubę na rower i razem ruszają na wspólny trening.
fotka do BIO

Magdalena Łoboda

Kulturoznawczyni i dziennikarka z wykształcenia. Z zamiłowania pasjonatka słowa pisanego, kina i kultury. Na co dzień pracuje przy organizacji wydarzeń artystycznych. Autorka bloga Kinoamator.net. Jeśli chodzi o jej stosunek do biegania to jest to związek skomplikowany, ale wciąż nad nim pracuje i wierzy, że kiedyś weźmie udział w jakimś ćwierćmaratonie. Na portalu chce pisać o tym, co łączy kulturę ze sportem.