O społeczności biegowej

społeczność_strefa biegania

W tym dziale przedstawiamy biegaczy, grupy biegowe, osoby, które warto jest poznać i przybliżyć innym. To często ludzie z wielką charyzmą, poczuciem humoru i ambicjami sportowymi. Prezentujemy ich sylwetki, podejście do życia i osiągnięcia biegowe. Niektórzy z nich stale goszczą na podium biegów, a inni wygrywają ze swoimi słabościami, pokonują kryzysy, czy przeciwności losu. Dla nas oni wszyscy są zwycięzcami. Każdy z Was biegaczy również. Chcemy pisać nie tylko o tych, którzy wygrywają zawody, ale interesują nas również biegowe przygody osób z dolnych miejsc rankingu zawodów. Wszyscy przecież tworzymy klimat imprez, w których startujemy.

Impulsem, który przyciągnął wiele osób do rozpoczęcia przygody z bieganiem jest niewątpliwie jego społeczność. Kolorowa, roześmiana, przyjazna i otwarta na drugiego człowieka. Niejeden zdecydował się dołączyć do tej grupy pozytywnie ,,zakręconych świrów”, bo ona przyciąga jak magnes. Kusi, nęci i wita nowych adeptów biegania z radosnym uśmiechem. Trudno się jej oprzeć. Dobrze jest mieć takich kolegów w swojej pracy, pracowników, czy też szefów, którzy z pozytywnym nastawieniem podejdą do trudności i wyzwań zawodowych.

Chcemy integrować biegową brać, dlatego na naszych łamach można znaleźć informacje o zorganizowanych treningach i grupowych wycieczkach biegowych. Zależy nam, aby środowisko rosło w siłę i skupiało jak najwięcej pozytywnych osobowości. Wspólne cieszenie się pasją jaką jest bieganie powoduje, że chce się wyjść na trening nawet kiedy warunki pogodowe są mało sprzyjające. Przebywanie ze sobą i pogaduchy na różne tematy, to elementy dzięki którym czas mija szybciej. Najistotniejsze, że spędzamy go w miłej i przyjacielskiej atmosferze.

Biografie znanych biegaczy inspirują do działania motywując do podjęcia wysiłku. Nie zawsze opisujemy ludzi, którzy zdobywają trofea. Ważne jest ukazanie ich niezłomnego charakteru, pogody ducha i konsekwentne dążenie do celu. W tym dziale znajdziecie inspirację do nieodpuszczania, ale też cenne uwagi jak biegać rozsądnie, ,,z głową” i czerpać radość z biegania. Razem twórzmy biegową społeczność!

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Tweetnij
Share on linkedin
Udostępnij