OPIEKUN KLIENTA BIZNESOWEGO

Miejsce pracy – Gdańsk

Pracodawca – rekrutacja ukryta

Rekrutację prowadzi: Human Focus Sp. z o.o.

Firma Human Focus Sp. z o.o. widnieje w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 7910 i od 2011 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne. Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opiekun Klienta Biznesowego

Główne obowiązki:

  • pozyskiwanie Klientów Biznesowych
  • sprzedaż produktów finansowych
  • zarządzaniu przypisanym portfelem Klientów
  • kompleksowa obsługa Klientów zgodnie z najwyższymi standardami jakości w tym:
    • analiza dokumentów finansowych
    • przygotowywanie pism i prowadzeniu korespondencji prawno-finansowej
    • przygotowanie dokumentów do finansowania dla firm (kredyty firmowe, leasingi),
    • fundusze unijne

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta Biznesowego
  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstw
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami Biznesowymi
  • rzetelność
  • determinacja i nastawienie na realizację celów

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub w oparciu o działalność gospodarczą
  • wynagrodzenie podstawowe 2500 – 3000 PLN netto
  • wynagrodzenie dodatkowe – prowizja od sprzedaży
  • Laptop, telefon, samochód do zadań służbowych

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Human Focus sp. z o.o. w celu rekrutacji na stanowisko Opiekun Klienta Biznesowego zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Informacja o administratorze:

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Human Focus Sp z o.o. z siedzibą w Gdyni Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Tweetnij