Praca Dla Biegacza

Monika Sadlok, która pomaga nam od wielu tygodni, dziś potrzebuje naszej pomocy. Jeśli ktoś działa w sektorze IT, niech w miarę możliwości wspomoże Monikę, przekazując informacje o nowych ofertach pracy. Prosimy o lajkowanie i udostępnianie wiadomości, co zwiększy zasięg.

 


Kluczowym przekazem projektu Praca Dla Biegacza jest pomoc w zmianie pracy. W tym zakresie codziennie robimy wiele działań, których większości zapewne nie widać. To aktywność nastawiona na efekt długoterminowy. Facebook, LinkedIn, portal PracaDlaBiegacza.pl, rosnąca liczba ogłoszeń i pracodawców temu ma służyć.

 

Od początku projektu daję przekaz – POTRZEBUJEMY WASZEJ AKTYWNOŚCI.

Nawet jak Ty dziś nie potrzebujesz, to pomóż innym. Po to są Grupy na Facebooku i LinkedIn, gdzie każdy może udostępniać oferty pracy.

Sytuacja jest dynamiczna, życie potrafi nas zaskakiwać.
Pracę łatwiej zmienić, gdy jej nie szukamy. Są jednak sytuacje, kiedy potrzebujemy nowej pracy, gdyż dosięga nas np. efekt kryzysu, który mamy obecnie.

  • Dziś Monika potrzebuje nowej pracy. Piszę od tym dlatego, że Monika jest osobą wpierającą aktywnie naszą społeczność, poświęcającą dla nas wiele cennego czasu.
  • Monika przeprowadziła cykl darmowych webinarów – „Język programowania PYTHON – kurs podstawowy”. W przyszłym tygodniu ruszamy z kolejnym etapem webinarów z PYTHONA.

Monika jest programistą, testerem oprogramowania. Ma świetny fach, ciekawe doświadczenia. Miała, wydawałoby się stabilną, pracę w międzynarodowym koncernie. Obecna kryzysowa sytuacja spowodowała redukcje zatrudnienia w Europie i tak oto sytuacja zawodowa Moniki zmieniła się.

Razem tworzymy społeczność.

Raz Ty pomagasz, innym razem potrzebujesz pomocy.

Pamiętajmy o tym