Sales Specialist – Spedycja morska

Miejsce pracy : Gdynia

Ogłoszeniodawca : Human Focus Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta – firmy spedycyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Sales Specialist – Spedycja Morska

Główne obowiązki:

  • pozyskiwanie klientów
  • sprzedaż usług związanych z transportem morskim, drogowym, usługami logistycznymi
  • przygotowywanie ofert
  • spotkania z klientami
  • udział w targach

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • komunikatywność
  • znajomość rynku spedycji morskiej
  • rzetelność
  • zaangażowanie
  • kreatywność

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia – podstawa od 5 500 PLN brutto + prowizja
  • samochód służbowy
  • ubezpieczenie dla całej rodziny
  • pakiet benefitów
  • coroczna rewaloryzacja wynagrodzeń

Praca Dla Biegacza

Zgoda na przetwarzanie danych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Human Focus sp. z o.o. w celu rekrutacji na stanowisko Sales Specialist zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Informacja o administratorze:
Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Human Focus Sp z o.o. z siedzibą w Gdyni Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania

Tweetnij

Inne wpisy