Starszy Specjalista ds. Finansowania Inwestycji

Miejsce pracy : Warszawa

Pracodawca : BGK Bank Gospodarstwa Krajowego

BGK to państwowy bank rozwoju – centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynej takiej organizacji w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w  rozwijającym się i nowoczesnym banku z tradycjami, a także atrakcyjny pakiet szkoleń oraz świadczeń socjalnych.

Odpowiedzialność i zadania:

  • Ocenianie wniosków o pożyczki ze środków UE/krajowych, w tym analiza sytuacji ekonomiczno-finansowej inwestora
  • Sporządzanie dokumentów niezbędnych dla podjęcia decyzji w sprawie wniosku i przygotowywanie propozycji warunków udzielenia pożyczki
  • Udział w konsultacjach/negocjacjach z inwestorami w sprawie aplikowania o pożyczkę i warunków finansowania inwestycji
  • Monitorowanie i administrowanie udzielonymi pożyczkami, w szczególności dokumentacją pożyczkową
  • Weryfikowanie spełnienia warunków przez pożyczkobiorcę przed uruchamianiem pożyczek
  • Bieżąca współpraca z oddziałami Banku w ramach realizowanych zadań

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe licencjackie, preferowane ekonomia, finanse, bankowość
  • 3-5 lat doświadczenia w obszarze kredytowania podmiotów gospodarczych i JST
  • Znajomość zasad oceny kondycji finansowej JST i podmiotów gospodarczych
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Znajomość dokumentacji kredytowej
  • Znajomość przepisów prawnych z zakresu bankowości
  • Znajomość pakietu MS Office

U nas możesz liczyć na:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny oraz Świadczenie z ZFŚS
  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowy
  • Opieka medyczna Lux Med
  • Karta MultiSport
  • Elastyczne godziny pracy i praca zdalna
  • Doskonała lokalizacja biura (centrum)
  • Płatny Program Poleceń Pracowników
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, biegi, narciarstwo, rowery, żeglarstwo, taniec
  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację
  • Owocowe dni

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj

  • Oferta powinna zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Tweetnij

Inne wpisy