TECHNIK ELEKTRYK UTRZYMANIA BUDYNKU

Miejsce pracy : Jasin k/Swarzędza

Pracodawca : Blum Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodową firmą produkującą nowoczesne i funkcjonalne okucia meblowe doceniane przez ludzi na całym świecie. W Jasinie k.Swarzędza zatrudniamy ponad 500 osób i cały czas się rozwijamy. W otoczeniu hali produkcyjnej i magazynów, powstaje budynek ekspozycyjno-biurowy. Taka inwestycja oznacza nowe miejsca pracy.

Zaiskrzy nam z osobą, która doskonale zna się na prądzie i lubi być w kontakcie z innymi członkami zespołu.

Zadania na stanowisku:

  • Utrzymanie i eksploatacja infrastruktury elektrycznej (bieżące naprawy, przeglądy, wykonawstwo instalacji elektrycznych),

  • Aktualizacja schematów elektrycznych, prowadzenie dokumentacji,

  • Koordynowanie i monitorowanie prac firm zewnętrznych,

  • Udział w projektowaniu nowych instalacji,

  • Analiza przyczyn pojawiających się awarii oraz planowanie działań prewencyjnych w podległym obszarze,

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych oraz ich dokumentowanie,

  • Analiza pracy urządzeń elektrycznych,

  • Nadzór nad przeglądami SN oraz trafostacji.

Nasze wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym,

  • Doskonała znajomość zagadnień związanych z elektroenergetyką,

  • Uprawnienia elektryczne E i D –  15kV (mile widziane uprawnienia na pomiary),

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • Umiejętność pracy w zespole i chęć dzielenia się wiedzą,

  • Mile widziana znajomość programów CAD (AutoCAD, Eplan ) i MS Office,

  • Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Rodzinną atmosferę oraz pracę w zgranym zespole specjalistów,

  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń w międzynarodowej firmie,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • Kartę MultiSport,

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy,

  • Dofinansowanie obiadów na kantynie.

Pamiętaj o załączeniu klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 w zw. z art. 4 pkt 11 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora (firmę Blum Polska Sp. z o.o.) moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Tweetnij

Inne wpisy