Ultra 1092 km – relacja 10. dzień

Praca Dla Biegacza

1. maja 2021 roku

Bieg Wiolki to Bieg dookoła województwa pomorskiego – 1092 km w 14 dni

Dzisiaj start Wiolki odbył się z przystanku pomiędzy Rusinowem a Wełczem Małym. Wiolka rano była wypoczęta. Okazało się, że nocowała w domu w Gdyni. Autostradą nie była bardzo daleko, a komfort własnego łóżka poprawia regenerację.

Od rana nasza Ultraska miała super support. Towarzyszyli jej biegacze z grupy Kwidzyn Biega. Zrobili wspólnie ponad 16 kilometrów. Potem pałeczkę supportowej sztafety przejęli  biegacze z grupy Gmina Gardeja Biega. 

Wiolka cieszy się niezmiernie ze wsparcia. Przekaz dla wszystkich biegaczy, którzy już wspomagali i będą wspomagać naszą bohaterkę jest taki “… bez Was bym tego nie zrobiła, samej by mi się nie chciało …”

Wspierajmy więc Wiolkę dalej. Jeśli ktoś nie wierzył, że ona obiegnie województwo pomorskie w 14dni to zapewne jest w szoku. Bieg trwa już kolejny, dziesiąty dzień. Licznik Wiolki przekroczył już 700 km i kręci się dalej szybko. Pojawiają się dzisiaj problemy mięśniowe, jednak chwila odpoczynku na macie akupresyjnej + rozciąganie i bieg jest kontynuowany. Nie ma zmiłuj, Wiolka nie należy do osób, które odpuszczają. Jej energią wciąż można obdzielić wiele osób jednocześnie. 

Do kompletu dzisiaj mamy piękną słoneczną pogodę na trasie.

 
Link do śledzenia pozycji Wiolki w czasie rzeczywistym
 • 16.00 – Wiolka ma do mety ok. 25 km
 • 17.30 – Wiolka wciąż z supportem ma ponad 15 km do mety. Wspomaga ją m.in. najmłodszy dotychczas uczestnik – 10-latek na rowerze. Zbliżają się do jeziora Burgale w pobliżu miescowości Bronowo
 • 19.20 – Wiolka zakończyła etap po przebiegnięciu 69 km. Do Gdyni pozostało mniej niż 300 km. Mięsień w jednej nodze ciągnie mocno. Trzymajcie kciuki, jeszcze 4 dni biegania i z pewnością wsparcie się przyda.

Relacje z innych dni biegu

 1. Dzień – Gdynia – Hel
 2. Dzień – Hel – Lubiatowo
 3. Dzień – Lubiatowo – Ustka
 4. Dzień – Ustka – Słupsk – Chomiec
 5. Dzień – Krąg – Mzdowo – Trzmielewo
 6. Dzień – Trzmielewo – Debrzno
 7. Dzień – Debrzno – Nadolna Karczma
 8. Dzień – Start z Nadolnej  Karczmy
 9. Dzień – Przeprawa przez Wisłę

Galeria Zdjęć Wiolki 

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Tweetnij
Share on linkedin
Udostępnij

Inne wpisy