Ultra 1092 km – relacja 4. dzień

Praca Dla Biegacza

25. kwietnia 2021 roku

Bieg Wiolki to Bieg dookoła województwa pomorskiego – 1092 km w 14 dni

Czwarty dzień Wiolka rozpoczyna w Ustce. Przez 3 dni pokonała dystans ok. 260 km. Wielka sprawa, wczoraj miała spore wsparcie. Ostatnie  17 km Wiolka pobiegła wspólnie z Piotrem w tempie 7min.30s/km!!!. Na tym etapie dnia to duży wyczyn. Wieczorem była dodatkowa regeneracja – nogi obłożone lodem. Wiolka twierdzi, że to super skuteczna metoda.

Dzisiaj wspólny start spod OSiR w Ustce. Wiolkę wspierają gospodarze terenu – Ustecka szkoła Biegania, z którą związany jest wspomniany juz Piotr.

Duźo się działo również w Dolinie Charlotty, skąd Wiolka nadawała Live’a. Słychać było towarzystwo wielu biegaczy. 

 
Link do śledzenia pozycji Wiolki w czasie rzeczywistym
  • ok 12-ej Wiolka  dotarła do Słupska, gdzie czekała super ekipa. W Słupsku towarzyszyło jej wielu biegaczy, z relacji live  wynikało, że conajmniej kilkanaście osób. W Słupsku Wiolka została przyjęta bardzo ciepło, były wywiady, współne rozmowy. Zainteresowanie wielkie, dużo radości. To był jeden z najdłuższych przystanków na trasie
  • godzina 14.30 – Wiolka minęła miejscowość Lulemiono. Dzisiaj pokonała już ok. 50 km trasy – super wynik. To z pewnością dzięki wsparciu wielu biegaczy. To dodatkowa energia i radość z biegania dla Wiolki.
  • Przed godziną 19.00 Wiolka zbliżała się do 70 km dzisiejszej trasy. Ostatnio biegła niedaleko jeziora Łętowskiego znajdującego się po stronie województwa zachodniopomorskiego.  Niebawem będzie w okolicy miejscowości Chomiec. Przemieszcza się przez tereny, gdzie zasięg jest niestabilny. Z wyliczeń wynika, że nadrobiła już dzisiaj ponad 10 km zaległości w realizacji planu 3 pierwszych dni.
  • Koniec dzisiejszego etapu nastąpił pred godziną 20.00 w miejscowości Chomiec. Według mapy są tam stawy z pstrągami. Nie wiemy czy to będzie miąło znaczenie dla diety Wiolki. 
  • Dzisiejszy wynik Wiolki ok.  75km. Gratulacje 🙂 

Relacje z innych dni biegu

  1. Dzień – Gdynia – Hel
  2. Dzień – Hel – Lubiatowo
  3. Dzień – Lubiatowo – Ustka

Galeria Zdjęć Wiolki

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Tweetnij
Share on linkedin
Udostępnij

Inne wpisy