Wyzwanie Wiolki

Praca Dla Biegacza

Pobiegnie ponad 1000 kilometrów wokół województwa pomorskiego, a następnie ponad 4 tysiące kilometrów wokół Polski – takie wyzwanie podjęła ultramaratonka Wiolka Czuryńska. W ten sposób biegaczka pragnie zamanifestować, że kobiety potrafią działać i realizować najbardziej odważne plany. Pierwszy bieg zaplanowany jest na kwiecień 2021 roku, a kolejny dwa lata później.

 

Praca Dla BiegaczaWiolka Czuryńska pochodzi z Gdyni. W tym roku kończy 45 lat, jest mężatką, matką 3 synów, prowadzi własną działalność gospodarczą. Jest kobietą żyjącą w zgodzie z samą sobą, realizującą własne marzenia i pasje. Jest fanką życia i radości, którą daje jej bieganie.

22 kwietnia rozpocznie bieg dookoła województwa pomorskiego. Trasa będzie przebiegać w trudnym pod względem terenowym regionie. Wiolka ma do pokonania ok. 1100 kilometrów, które planuje przebyć w 14 dni, tak, aby na mecie zameldować się 5 maja 2021 roku – dokładnie w dniu swoich 45 urodzin. Bieg dookoła województwa ma być testem, przed podjęciem jeszcze większego wyzwania – biegu wokół Polski, możliwie jak najbliżej granic. Bieg ten planowany jest w 2023 roku, a jego trasa wyniesie ponad 4 tysiące kilometrów.

 

Wiolkę Czuryńską, w realizacji jej planów wspierają – trener Piotr Suchenia, zwycięzca maratonów na Biegunach Północnym i Południowym, portal pracadlabiegacza.pl, który promuje na rynku pracy osoby aktywne i prowadzące zdrowy styl życia. Redakcja portalu jako patron medialny będzie także koordynować obsługę prasową biegu dookoła województwa i dookoła Polski.

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek, bieg wspiera również miasto Słupsk.

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Tweetnij
Share on linkedin
Udostępnij